Budafoki MTE 0 - 0 Duna Aszfalt TLC

BMTE Stadion, Merkantil Bank Liga, 28. forduló
Gólszerző: -

Vége a mérkőzésnek. Nem született gól a BMTE Stadionban. Köszönjük a figyelmet! Hajrá, Budafok!

90. perc: Három perc a hosszabbítás.

90. perc: Csere a vendégeknél: Tölgyesi helyén Simon a pályán.

89. perc: Lövés! Zsolnai 20 méterről a kapu bal oldalát célozta, Varga vetődve védett.

88. perc: Zsolnai cselezgetett a tizenhatos bal oldalánál, majd élesen középre adott, de a labda elsuhant az érkezők előtt.

85. perc: Kovács végzett el szabadrúgást kissé balról, 25 méterre a tiszakécskei kaputól, de a lövés helyett az ívelést választotta. Nem volt jó döntés.

80. perc: A vendégek mindent megtesznek, hogy húzzák az időt. A kapunkra semmilyen veszélyt nem jelentenek.

75. perc: Cserél a Tiszakécske: Lukács helyére Oláh Máté állt be.

74. perc: Ismét egy beívelés balról, ezúttal Gohértől, Horváth fejese azonban kapu fölé szállt.

72. perc: Nagy fölényben futballozunk, folyamatosan megyünk előre. Az imént Kovács ívelt balról Skribek felé, de a labda magas volt csereként beállt szélsőnknek.

70. perc: Kettős csere a mieinknél: Szabó és Ihrig-Farkas le, Horváth és Skribek be.

66. perc: Újabb Soltész próbálkozás, ezúttal 20 méterről, középről. A kapu bal oldalába tartó labdát Varga ütötte oldalra.

63. perc: Cseréltünk: Zsolnai érkezett Kulcsár helyére.

60. perc: Csere a vendégeknél: Szuhadovszki jött le, Farkas állt be.

57. perc: A tiszakécskei Lukács kapott sárga lapot, amiért nem engedett elvégezni egy bedobást.

55. perc: Gohér balról adott középre, Kulcsár pedig a kaputól nagyjából tíz méterre fejelt, de Varga ismét védett.

48. perc: Soltész vette célba a kaput mintegy 20 méterről, a középre tartó labdát Varga fogta.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

Vége az első félidőnek, nem volt hosszabbítás.

44. perc: Újabb lehetőség: Ihrig-Farkas jobb oldali beadása után Kulcsár mintegy 12 méterről lőtt, de Varga lábbal hárított.

35. perc: Az elmúlt tíz percben már csapatunk birtokolta többet a labdát, újabb helyzet egyelőre nem volt.

23. perc: Az első helyzet a mieink előtt adódott. Kovács Dávid a tizenhatos vonalának közelében egy csel után lőtt, a labda lepattant a vendégek védőjéről. Csapatkapitányunk ismételt, ám a tiszakécskeiek ismét blokkolták a kapu felé tartó labdát.

21. perc: Egyelőre nincs gól a BMTE Stadionban, a pályán kiegyenlített játék zajlik, komoly lehetőséget egyik csapat sem tudott kidolgozni eddig.

13. perc: Az élőképes közvetítés hibájának kijavításán kollégáink dolgoznak. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

10. perc: Az első tíz percben nem alakult ki gólhelyzet egyik kapu előtt sem.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

14:29: Pályán a csapatok az üres lelátó előtt.

14:20: Bokasérülése után visszatért a mieink kezdőcsapatába Filkor Attila, aki még február elején, a Budaörs ellen sérült meg. Margitics Andor ugyanakkor izomszakadás miatt hiányzik.

Köszöntjük Olvasóinkat! 14 óra 30 perckor kezdődik csapatunk mérkőzése a Duna Aszfalt TLC ellen, zárt kapuk mögött.

Összeállítások

BMTE: Póser - Opavszky, Oláh B., Romić, Gohér - Filkor, Soltész I. - Ihrig-Farkas, Kulcsár K., Szabó M. - Kovács D.
Cserék: Kovács Z. (k), Zsolnai, Micsinai, Skribek, Horváth R., Kirják, Khiesz

Tiszakécske: Varga Á. - Erdélyi, Temesvári, Csáki, Preklet, Sváb - Horváth A., Tölgyesi - Lukács D., Szuhodovszki, Batizi-Pócsi
Cserék: Molnár M. (k), Szabó D., Oláh M., Kirchner, Farkas N., Simon M.
Vezetőedző: Virágh Ferenc

játékvezető: Veizer Roland
asszisztensek: Máyer Gábor, Rózsa Dávid
tartalék játékvezető: Szigetvári Márk