online BMTE soroksár SC

Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket! A találkozó összefoglalóját hamarosan elolvashatják honlapunkon.

90+3. perc:  Eldőlt a mérkőzés. Derekas passza után a csereként beállt Albert szerzett gólt az öt és feles jobb sarkának közeléből. 1-3.

90. perc: 4 perc a ráadás. Tíz emberrel is támadunk az egyenlítésért!

87. perc: Lőrinczy ment el a balszélen, majd a hosszú oldalon érkező Derekas elé passzolt, aki 14 méterről kapásból, nagy erővel lőtt a kapu mellé.

86. perc: Frőhlich helyett Albert a pályán a Soroksárban.

85. perc: Veszelinov állította meg a vendégek kontratámadását szabálytalanul, sárga lap.

83. perc: Piros lap! Pölöskei ugrott fel a tizenhatoson belül és ollózó mozdulatánál véletlenül eltalálta az ellenfél játékosát. A játékvezető kiállította.

82. perc: Khiesz helyére Veszelinov állt be a hajrára.

80. perc: Az elmúlt percekben nyomás alá helyeztük az ellenfél védelmét, de a beadásainkat rendre hatástalanították a soroksáriak.

75. perc: Kihasználtuk második cserelehetőségünket: Micsinai érkezett Kercsó helyére. Közben Margitics kapott sárga lapot lerántásért.

69. perc: Bor buktatta a megiramodó Kovács Dávidot a tizenhatos vonalánál, sárga lap. A szabadrúgást a sértett a sorfalba rúgta.

68. perc: Újabb soroksári csere: Tamási le, Lőrinczy be.

64. perc: Kovács jobbról végzett el szabadrúgást, ami után Oláh a hosszú oldalról középre fejelte a labdát, ám az elsuhant az érkezők felett.

59. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! Kovács Dávid oldalszabadrúgását követően Khiesz lefordult a védőjéről és 14 méterről, jobbal laposan lőtt a bal alsó sarokba. 1-2!

58. perc: Cseréltek a vendégek: a második soroksári gólt szerző Lakatos helyére Derekas érkezett.

58. perc: Egy bal oldali soroksári beadásra Kundrák érkezett jó ütemben, de a kapu közvetlen közeléből mellé lőtt.

57. perc: Vass rántotta vissza Frőhlichet a pálya közepén, sárga lap.

51. perc: Kovács Dávid jobbról adott középre, Boros néhány méterről, a védő szorításában fejelt, de Kovács Dániel védett. Ez ígéretes lehetőség volt!

47. perc: Orosz jobb oldali, beadásszerű lövését Póser ütötte szögletre a hosszú felső saroknál.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész!

Cseréltünk, Vankó helyett Boros a pályán.

Vége az első félidőnek!

45. perc: Két perc lesz a hosszabbítás.

44. perc: Kovács Dániel rántotta vissza Pölöskeit a vállánál fogva a tizenhatoson belül, az alapvonal közelében, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

41. perc: Orosz húzott jobbról befelé, majd 22 méterről ballal lőtt kevéssel a kapunk mellé.

39. perc: Kovács Dávid passzolt Vankóhoz, aki ezúttal ballal, 18 méterről lőtt, de ez sem volt igazán veszélyes.

37. perc: Vankó tekert jobbal, 23 méterről, de Kovács magabiztosan fogta a lövést.

33. perc: Szinte azonnal válaszolhattunk volna. Egy jobb oldali bedobás után Khiesz csúsztatta kapura a labdát, de Kovács bravúrral kiütötte azt a hosszú saroknál.

32. perc: Már két gól a hátrányunk... Mi végeztünk el szögletet, de elvesztettük a labdát. Lakatos István indult meg a jobb oldalon, áthámozta magát Vass Mátén és 10 méterről, kissé jobbról laposan a kapu közepébe gurított. 0-2.

28. perc: Filkor és Tamási ütköztek a felezővonal közelében, mindkettejüket ápolni kellett. Középpályásunk egy kötéssel a fején tért vissza a pályára.

27. perc: Előbb Kercsó lapos próbálkozása vágódott le a védőről, majd Filkor lőtt 30 méterről, de a kísérlet kapu mellé szállt.

21. perc: Lakatos István lépett ki egy hosszú indítást követően, a kapujából kifutó Póser nem tudta őt szerelni, de a vendégek középpályásának lövését Oláh kirúgta a gólvonal közeléből.

18. perc: Újabb veszélyes soroksári pontrúgás, de a felívelés után Gyömbér nem tudta kapura irányítani a labdát.

8. perc: Vezet a Soroksár. Tamási szöglete után Bor fejelt 6 méterről a kapuba. 0-1.

5. perc: Vankó jobbról, az oldalvonal közeléből végzett el szabadrúgást, de lövése elkerülte a kaput.

4. perc: Pölöskei lőtt a tizenhatoson belülről, kissé jobbról laposan, de Kovács Dániel fogta a próbálkozást.

1. perc: A mieink kezdték a találkozót szokásos, piros-fekete csíkos mezben. A Soroksár sárga-fehér szerelésben futballozik.

18:59: Gyászszünet a mérkőzés előtt: a BMTE 77 éves korában elhunyt szurkolójára, Stáhl Józsefre emlékeztünk.

18:56: Jönnek a csapatok!

18:53: A lelátón a kedden térdoperáción átesett Ihrig-Farkas Sebestyén is szurkol társainak. A Sebivel készült interjúnkat ide kattinva olvashatják.

18:40: Vezetőedzőnk, Vitelki Zoltán nem változtatott a kezdőcsapaton a múlt heti, siófoki mérkőzéshez képest (0-0). A kispadon is csupán egyetlen módosítás: sérülése után újra a keret tagja kapusunk, Szabó Balázs.

18:33: Zajlik a bemelegítés a BMTE Stadionban, ahol borús, őszies idő fogadta a csapatokat.

KEZDŐCSAPATOK

Budafoki MTE: Póser - Margitics, Khiesz (Veszelinov 81'), Oláh, Lakatos - Vass M., Filkor - Kercsó (Micsinai 76'), Kovács D., Vankó (Boros, a szünetben) - Pölöskei P.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Soroksár SC: Kovács D. - Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Bor - Huszák, Tamási (Lőrinczy 68')- Orosz, Frőhlich (Albert 85'), Lakatos I. (Derekas 58') - Kundrák
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gólszerzők: Khiesz (59') ill. Bor (20'), Lakatos I. (32'), Albert (90+3')
Sárga lap: Vass (57'), Margitics (76'), Veszelinov (85') ill. Bor (69')
Kiállítva: Pölöskei (83')

A mérkőzés játékvezetője Bogár Gergő, segítői Horváth Zoltán és Hofbauer Roland. A tartalék játékvezető Pillók Ádám.