Vác FC - Budafoki MTE

1-1

(0-1)

A Merkantil Bank Liga 16. fordulójában Óbudán lépett pályára csapatunk (a Vác FC ideiglenes otthona) ahol 1-1-es döntetlent játszva 1 pontot szereztünk.

A mérkőzés során átadtuk a kezdeményezést a hazai csapatnak, azonban a meddő mezőnyfölényük ellenére nem alakult ki helyzet a kapunk előtt az első félidő folyamán, sőt mi szereztük meg a vezetést a 39. percben egy szöglet után. A menteni igyekvő Dursan a saját kapujába fejelte a labdát. (0-1)

A második félidőben is stabilan játszottunk, a váciak mindent megpróbáltak, de jól védekeztek Csizmadiáék. A 78. percben azonban becsúszott egy hiba. A saját térfelünk közepén labdát vesztettünk, amire lecsapott Balajti és 25 méterről gólt szerzett. (1-1)

A továbbiakban már nem alakult ki helyzet egyik kapu előtt sem, így döntetlennel ért véget a mérkőzés.

Tóth Bálint:
“Kitűnő együttes ellen nagyot küzdött csapatom, és megérdemelten szereztük meg az egyik pontot”

Horváth Károly:
”Kényelmesen játszottunk az első félidőben, majd szereztünk egy öngólt, ezzel megnehezítettük a dolgunkat. Így örülhetünk az egy pontnak…”

Vác FC -  Budafoki MTE  1-1 (0-1)